Mikołajki w Przedszkolu

Mikołajki w Przedszkolu

Mikołajki to dzień, na który dzieci czekają z niecierpliwością. Przedszkolaki starannie przygotowały się do wizyty św. Mikołaja w przedszkolu. Najpierw napisały, bądź narysowały list do Mikołaja prosząc go: „o małe co nieco…” Nauczyły się piosenek o Mikołaju oraz wykonały prace plastyczne specjalnie dla niego. Następnie pięknie wyczyściły i ustawiły buty w szatniach i starały się być bardzo grzeczne. 😊 W piątek (04.12.2020 r.) nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wszystkie przedszkolaki ubrały się do przedszkola na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki oraz świąteczne opaski 😉 Nie wiemy jakie czary się tego dnia zadziały, ale w szatniach na wszystkich przedszkolaków czekały pięknie zapakowane prezenty. Mikołaj dostarczył je niepostrzeżenie i pojechał dalej… Nikt nie dostał rózgi od św. Mikołaja, ponieważ w naszym przedszkolu są same grzeczne dzieci 😊 Radość z prezentów była wielka i do tego również pysznie smakowała. To był wspaniały, pełen radości dzień. Dziękujemy Mikołaju do zobaczenia za rok 😉

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

 

PSZCZÓŁKI 04/5B