„Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”

„Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”

Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję charytatywną „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę”. Czas zbiórki nie jest przypadkowy, ponieważ pora jesienno-zimowa to w schroniskach najcięższy okres w roku. Odzew na akcję jak zwykle przerósł nasze oczekiwania! Zebraliśmy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, zabawki, przysmaki, koce oraz ręczniki. Otrzymaliśmy nawet drapak dla kotów! Wszystkie dary zostały przekazane dla schroniska „Ciapkowo” w Gdyni oraz „Promyk” w Gdańsku. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na apel i wzięło udział w akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie powinien być nam obojętny, dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym, co mamy to piękny i szlachetny gest wart naśladowania.