Wycieczka klasy 2e do stadniny koni Morina

Wycieczka klasy 2e do stadniny koni Morina

7 października uczniowie klasy II e wybrali się na pieszą wycieczkę do stadniny koni w Redzie. Wspólnie spędzili niezapomniane chwile. Dzieci wzbogaciły słownictwo dotyczące jeździectwa oraz samego konia. Uczniowie mieli możliwość skorzystać niejednokrotnie pierwszy raz w życiu z lekcji jazdy konnej pod okiem instruktora. Dzieci z z zadowoleniem i wielkim zainteresowaniem oglądały również stajnie i boksy, w których znajdowały się konie różnej maści, każdy koń miał swoje imię. Po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na wspólne zabawy i gry terenowe oraz na pieczenie kiełbasek. Dzieci wróciły zadowolone, radosne i uśmiechnięte. Pragniemy w tym miejscu podziękować Stajni ,,Morina” za umożliwienie uczniom przeżycia tych niecodziennych chwil. Pozostaną one na pewno na długo w pamięci.

Karolina Bąkowska