EXPLORING LONDON

EXPLORING LONDON

W dniach 2-6 marca odbyła się samolotowa wycieczka szkolna do Londynu. 26 uczniów z klas siódmych i ósmych pod opieką pani Pauliny Popławskiej, pani Aliny Kreft i pana Mateusza Kamińskiego miało okazję spędzić cztery dni pełne atrakcji w stolicy Wielkiej Brytanii. W trakcie wycieczki odwiedziliśmy między innymi: British Museum, National Gallery, Madame Tussaud’s Wax Figure Museum, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, Westminster Abbey, Tower of London oraz Tower Bridge, Peron 9 i ¾ na Dworcu King’s Cross czy M&M’s World, Pałac Buckingham. Niewątpliwą wisienką na torcie była wizyta w Warner Bros Studio – The Making of Harry Potter, w którym uczniowie spędzili kilka godzin zagłębiając się w magiczny świat znany z książek i filmów o Harrym Potterze. Oczywiście trzeciego dnia nie mogło zabraknąć również czasu na sklepy na Oxford Street (z olbrzymim Primarkiem na czele), gdzie damska część wycieczki mogła oddać się szałowi zakupów. Według powszechnej opinii uczestników wycieczka była wyjątkowo udana.