REDZKA GALA SPORTU

25 lutego, w auli naszej szkoły, odbyła się Redzka Gala Sportu, na której najlepszym sportowcom, trenerom i działaczom wręczono nagrody Burmistrza Miasta Redy za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w roku 2019. Galę otworzył dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jerzy Conradi, który powitał przybyłych i przypomniał warunki przyznawania nagród. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński, gratulując laureatom i podkreślając rolę sportu w kształtowaniu charakteru. Za osiągnięcia indywidualne na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim nagrody otrzymało troje naszych uczniów: Julia Żylla, Jakub Dylak i Szymon Gdanietz oraz nasza absolwentka Agata Krzemieniewska. Natomiast wyróżnienie otrzymała cała drużyna chłopców naszej szkoły, która zdobyła 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Olszynie w województwie dolnośląskim, wcześniej zdobywając Mistrzostwo Województwa. Podziękowania dla trenerów i działaczy sportowych otrzymali m.in. Ilona Myszk, Tomasz Formella oraz Krzysztof Jędrzejewski. Redzką Galę Sportu uświetniły pokaz karateków Gdyńskiego Klubu Kyokushin-Kan Karate-Do oraz występ Krzysztofa Krefta. Upominki i nagrody rzeczowe dla laureatów ufundowali Urząd Miasta Redy oraz Aquapark Reda. Zwieńczeniem Gali był tort dla laureatów i uczestników uroczystości.