MIKOŁAJKI

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu 6 grudnia 2019 r. długo wyczekiwany Gość wraz z elfami, reniferami i śnieżynkami przybył do naszej szkoły, która od rana tętniła radością i świątecznym klimatem.

Na korytarzach i w klasach pojawiły się bożonarodzeniowe dekoracje i ozdoby, a dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę albo rogi renifera.

Tego dnia Święty Mikołaj odwiedził wszystkie klasy, dla których z pomocą członków SU przygotował nietypowe prezenty – jednorazowe vouchery zwalniające uczniów z odpowiedzi.

Trzeba przyznać, iż Św. Mikołaj swoją wizytą sprawił naszym uczniom dużo radości. Zapewnił także, że odwiedzi naszą szkołę już za rok.