ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada Samorząd Uczniowski postanowił przyłączyć się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, aby przypomnieć wszystkim takie wartości, jakimi są: dzieciństwo, przyjaźń, miłość, odpowiedzialność i bezpieczeństwo. Z tymi słowy łączy się właśnie Pluszowy Miś – przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany.

To święto jest  doskonałą okazją do popularyzowania czytelnictwa wśród najmłodszych. Tego dnia przedstawiciele SU przygotowali dla uczniów klasy IIIa program artystyczno –edukacyjny, w trakcie którego dzieci poznały historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Następnie  uczniowie prezentowali swoje ulubione misie,  uczestniczyli w grach i zabawach, których tematem przewodnim był pluszowy miś oraz wysłuchali  fragmentu książki o Kubusiu Puchatku.

Dzień zakończył się radosną „misiową” paradą, poprowadzoną przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – Polę Pozańską i Miłosza Modzelewskiego.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!