DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

Od 2002 roku, 25 listopada, obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w bibliotece szkolnej zorganizowano spotkania, których uczestnikami byli uczniowie klasy Ie i klasy If wraz ze swoimi ukochanymi pluszakami. Uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia, która sięga 1902 roku oraz wzięli udział w pogadance o znanych misiach – bohaterach z książek i ekranu. Poznali również treść bajki pt.” Niezwykła przygoda Ryśka Zdziśka Fajnego Miśka”.

Specjalnie przygotowane na tę okazję dekoracje, jak girlanda urodzinowa, baloniki, wystawki książek o misiach podkreśliły charakter tego święta. Zwieńczenie zajęć stanowiło wręczenie uczniom pamiątkowych dyplomów. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Nauczyciele bibliotekarze