PRZEDSZKOLAKI I KLASY I-III POMAGAJĄ DZIECIOM Z HOSPICJUM W GDYNI

25 listopada, w Dzień Pluszowego Misia, oddziały przedszkolne oraz klasy I-III wzięły udział w akcji charytatywnej na rzecz dzieci z hospicjum w Gdyni. Tego dnia robiąc sobie zdjęcia w fotobudce zbieraliśmy pieniądze na rzecz dzieci z hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni, Bursztynowa Przystań. Całkowity dochód ze zdjęć, został przekazany chorym dzieciom.

Akcja trwa w naszej szkole już od kilku lat. Cieszy się dużym zaangażowaniem ze strony dzieci, ich rodziców oraz wychowawców. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ubiegłym roku zebraliśmy 1895 zł., a w tym roku udało nam się zebrać 1790,40 zł, zebrane pieniądze po raz kolejny zasiliły konto hospicjum.

Wszystkim uczniom z klas 0 – III oraz ich rodzicom i wychowawcom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania, w imieniu chorych dzieci oraz organizatorów akcji, za ofiarność serca, zaangażowanie i pomoc.

Szczególne podziękowania składamy sponsorowi akcji: Studio „Pan Robert FOTOGRAFIA” z Redy, Państwu Izabeli i Robertowi Jop.

Dziękujemy organizatorzy : Ewa Bobrowska, Adriana Dzionk, Eliza Matejczyk.