WYCIECZKA SKRZATÓW, MISIÓW I PSZCZÓŁEK DO MULTIKINA W RUMI

WYCIECZKA SKRZATÓW, MISIÓW I PSZCZÓŁEK DO MULTIKINA W RUMI

W poniedziałek 18-go listopada, przedszkolaki wybrały się na bajkę „O Yeti” do Multikina w Rumi. Dla większości najmłodszych, czteroletnich Skrzatów była to pierwsza wizyta w kinie. Dzieci nie mogły się już doczekać wyjazdu, więc wspólnie odliczaliśmy dni. Przedszkolaki były ciekawe nie tylko bajki, którą obejrzą ale i samego miejsca. Opowieść o młodym Yeti, któremu nadano imię „Everest” zachwyciła nie tylko dzieci ale i panie. Piękne krajobrazy Himalajów, zapierały dech w piersiach. Bajka opowiadała o tym, jak trzech przyjaciół organizowało wyprawę, aby magiczne stworzenie mogło wrócić do swojej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Piękna historia o przyjaźni bardzo się wszystkim podobała. Przedszkolaki były zadowolone i jeszcze przez kilka dni opowiadały o bajce.

Ewa Bobrowska