DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI NA SPORTOWO!

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI NA SPORTOWO!

Uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Odzyskania Niepodległości uczestnicząc w biegach ulicznych w Kosakowie. Zawodnicy biegali w kilku kategoriach wiekowych na dystansach od 350 m do 1500 m. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika pamiątkowy medal oraz poczęstunek w postaci grochówki lub rogalika, a dla zawodników od 1 do 6 miejsca dyplomy i nagrody rzeczowe. Możemy poszczycić się, iż w najmłodszej kategorii wiekowej wygrała Olga Dylak, a jej brat Jakub Dylak również zwyciężył w swoim biegu na 1000 m.  Na 2 miejscu na tym samym dystansie przybiegł Mateusz Sabisz, natomiast Kornelia Stępińska na 1500 m zajęła 4 miejsce. W swoich kategoriach wiekowych 7 miejsca zajęli Szymon Gdanietz, Filip Krzemień, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz i Cyprian Browarczyk-Bogdziewicz.
Brawo dla naszych uczniów!