KLUB PRZYJACIÓŁ FRANKLINA – KLASA 0C

KLUB PRZYJACIÓŁ FRANKLINA – KLASA 0C

Dnia 5 listopada biblioteka szkolna gościła uczniów klasy  OC, którzy od tej pory są członkami Klubu Przyjaciół Franklina. Podczas spotkania omówiliśmy regulamin klubu, rozmawialiśmy o szanowaniu książek oraz zasadach ich wypożyczania. Uczniowie doskonale wiedzieli jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią. Kolejnym punktem spotkania było głośne czytanie opowiadania pt.”Franklin i książka z biblioteki”. Tytułowy żółwik wpadł w tarapaty, ponieważ zgubił wypożyczoną w bibliotece książkę. Cała historia zakończyła się jednak szczęśliwie, książka się odnalazła. Franklin odzyskał spokój i znów mógł z podniesiona głową udać się do biblioteki. Na zakończenie spotkania uczniowie wykonali prace plastyczne. Serdecznie zapraszamy na kolejną przygodę z Franklinem.

Nauczyciele bibliotekarze