WIZYTA SKRZATÓW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

WIZYTA SKRZATÓW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Najmłodsza grupa przedszkolna Skrzaty 29-go października po raz pierwszy odwiedziła szkolną bibliotekę. Dzieci dowiedziały się jakie zasady panują w bibliotece i jak można wypożyczać książki. Panie bibliotekarki przyjęły przedszkolaki z dużą serdecznością i długo odpowiadały na wszystkie pytania zaciekawionych Skrzatów. Dzieci były pod dużym wrażeniem, bo gdzie nie spojrzały było bardzo dużo książek. Oczywiście najbardziej interesowały nas bajki, a szczególnie te z kolorowymi ilustracjami. Później pani Ewa zaprosiła wszystkie dzieci, aby zajęły przygotowane dla nich miejsca i wybrały się na przygodę z bohaterem bajki Tupciem Chrupciem. Wysłuchane opowiadanie bardzo się Skrzatom podobało. Dowiedziały się z niego bardzo ważnej rzeczy, że zawsze należy mówić prawdę. Przedszkolaki czekają na następne spotkanie w bibliotece, aby poznać dalsze przygody Tupcia Chrupcia.

Ewa Bobrowska