MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA!

16.10.2019 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły w kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) zajęli 1 miejsce i zostali Mistrzami Województwa, natomiast uczennice w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2006-2005) zajęły 12 miejsce. Nasi zawodnicy dostarczyli nam mnóstwo emocji, pokazali ogromne zaangażowanie i walkę na trudnej, leśnej trasie. Udowodnili, ze ciężka praca na treningach daje efekty i zaowocowała zwycięstwem. Jako Mistrzowie będą reprezentować nasze województwo w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się 29 października w Olszynie na południu Polski. Serdecznie chłopcom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny start!