BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK – SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK – SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

W oddziałach przedszkolnych 30-go września oraz 02-go października, jak co roku mieliśmy przyjemność gościć Panów Policjantów oraz brać udział w warsztatach : „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK” Policjanci bardzo ciekawie opowiadali przedszkolakom o swojej pracy, oraz utrwalili z dziećmi wszystkie zasady bezpieczeństwa panujące na drogach i ulicach. Dzieci miały też okazję zobaczyć jak wygląda radiowóz policyjny oraz posłuchać jakie sygnały wydaje. Wizyta Panów Policjantów zrobiła na przedszkolakach bardzo duże wrażenie. Dzieci obiecały dzielnie przestrzegać wszystkich poznanych zasad bezpieczeństwa, a w podziękowaniu podarowały Panom piękny dyplom.
Ewa Bobrowska