SZKOLNE OBCHODY DNIA CHŁOPAKA

SZKOLNE OBCHODY DNIA CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta 26 września 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV – VIII. Wszyscy  wyśmienicie się bawili przy swoich ulubionych piosenkach. Do zabawy zachęcał wyjątkowo zdolny wodzirej – Miłosz Modzelewski z klasy VIII a.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pilnowali porządku, ale oczywiście również skorzystali z okazji do zabawy. O godzinie 19:30 wszyscy rozeszli się do domów, smutni, że ta dyskoteka tak szybko się skończyła, ale pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji.

30 września 2019 r. przedstawicielki SU postanowiły zrobić jeszcze jedną niespodziankę dla chłopców i przeprowadziły  konkurs na „Chłopca na medal!” . Ochotników nie brakowało. Podczas długiej przerwy w korytarzu szkolnym okrzykom radości i podekscytowania nie było końca. Po kilku konkurencjach jury jednogłośnie przyznało ten zaszczytny tytuł Jakubowi Kaczmarkowi z klasy VI a. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! A:nbsp;Wam, chłopcy, jeszcze raz życzymy samych radosnych chwil.

 Agata Rybacka, kl. VII b