DZIEŃ CHŁOPAKA W 6E

DZIEŃ CHŁOPAKA W 6E

W klasie 6e chłopcy, choć stanowią zdecydowaną mniejszość, obchodzili swój dzień w wyjątkowy sposób. Wszyscy uczniowie udali się do Centrum Interaktywnej Edukacji EduFun w redzkim Aquaparku. Tam uczestniczyli w lekcji fizyki z elementami języka angielskiego „Wściekły ciekły azot”. Ten innowacyjny sposób prowadzenia zajęć jest zgodny z matematyczno–językowym profilem klasy. Po zajęciach wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do obserwacji niespotykanych w naszym klimacie okazów ryb, w tym rekinów, żyjących w Aquaparku. Dowiedzieli się wiele ciekawostek na ich temat i uczestniczyli w ich karmieniu. Ostatnim elementem niespodzianki była wizyta w lodziarni na małe co nieco.

Chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego i z niecierpliwością czekamy na 8 marca!