WSPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczął dla Szkoły Podstawowej nr 4 ogromnym sukcesem sportowym. Uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej uzyskali IX miejsce (spośród 434 placówek) w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 według zdobytych punktów we współzawodnictwie sportowym szkół. Duży wpływ na wynik klasyfikacji miało wywalczone w poprzednim roku I miejsce w Biegach Przełajowych Dziewcząt oraz II miejsce w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych (ranga wojewódzka).

19 września trener Ilona Myszk wraz z reprezentacją uczennic wzięły udział w gali Podsumowania Współzawodnictwa Szkół, która odbyła się w II LO w Starogardzie Gdańskim, gdzie, z rąk wicemarszałka Ryszarda Świlskiego, odebrały nagrodę (puchar oraz voucher na 400 zł na sprzęt sportowy).

Dziękujemy uczniom, którzy przyczynili się w poprzednim roku do tak wysokiego miejsca naszej szkoły.