POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS VIII I III GIMNAZJUM

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS VIII I III GIMNAZJUM

We wtorek 18 czerwca uczniowie klas VIII SP 4 i III Gimnazjum im. Lecha Wałęsy w Redzie zakończyli edukację w murach naszej szkoły. Towarzyszyli im rodzice, nauczyciele, inni pracownicy szkoły, przedstawiciele Samorządu Szkolnego oraz zaproszeni goście.
Uroczystość została podzielona na dwie części. O godzinie 12:00 ósmoklasiści odebrali z rąk pani Dyrektor Dominiki Kowaliszyn oraz Zastępcy Burmistrza Miasta Redy pana Łukasza Kamińskiego świadectwa ukończenia szkoły, różnorodne nagrody oraz dyplomy. Rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce i w zachowaniu wręczone zostały listy gratulacyjne. Dotychczasowy przewodniczący Samorządu Szkolnego Oliwier Baran symbolicznie przekazał tytuł swojej młodszej koleżance Poli Pozańskiej.
Drugą część uroczystości wypełniło pożegnanie uczniów wygaszanego gimnazjum. Ta część miała szczególnie wzruszający charakter, gdyż po raz ostatni rozdano świadectwa ukończenia Gimnazjum im. Lecha Wałęsy w Redzie. Pani Dyrektor oraz uczniowie należący do pocztu dokonali uroczystego pożegnania sztandaru, głos zabrał również p. Łukasz Kamiński, obecnie Zastępca Burmistrza Miasta Redy, a przez wiele lat nauczyciel języka angielskiego w naszej szkole. Pan Burmistrz oraz pani Dyrektor zwrócili uwagę na wspaniały, wieloletni dorobek szkoły, sukcesy uczniów i nauczycieli.
Po części oficjalnej uczniowie klas VIII i III gimnazjum udali się wraz z rodzicami i wychowawcami po raz ostatni do swoich sal, by powspominać wieloletnią naukę w murach naszej szkoły i podziękować swoim nauczycielom. Tym samym Gimnazjum im. Lecha Wałęsy przeszło do historii.

Klasa 3a - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Agatą Brzeską

Klasa 3b - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawcą p. Mateuszem Kamińskim

Klasa 3c - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Hanną Marzejon

Klasa 3d - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Iloną Myszk

Klasa 3e - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Aliną Kreft

Klasa 3f - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Ewą Kortals

Klasa 3g - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Emilią Rezmer

Klasa 8a - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Małgorzatą Wrzosek

Klasa 8b - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Anetą Tokarczuk-Krakowską

Klasa 8c - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Iwoną Hillar-Marcinkiewicz

Klasa 8d - osoby wyróżnione z rodzicami oraz wychowawczynią p. Elżbietą Majchrzak

Uroczyste pożegnanie sztandaru