MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

3 czerwca 2019 r. odbył się X Miejski Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych organizowany przez naszą szkołę. Rywalizacja uczestników trwała do końca. Po części pisemnej na którą się składał test wiedzy o krajach anglojęzycznych z naciskiem na Australię, rozpoczęła się część ustna – prezentacje. W tym roku za najciekawsze prezentacje można było uznać: ,,Psy dingo”, „Hutt Lagoon”, ,,Aborygeni, ,,Wojna z emu”, „Najdłuższy płot świata” i ,,Fauna Australii
Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Natalia Puszczewicz  SP 6
II miejsce Anna Kozłowska SP 4
III miejsce Wiktoria Rytelewska SP 4
IV miejsce Julia Czaplińska SP 4
V miejsce Dominika Pienczk SP 6 oraz Oskar Mielniczek SP 4

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą podróż do Australii i gratulujemy sukcesów.

Organizatorzy Konkursu:

Iwona Hillar-Marcinkiewicz

Bogna Talar

Agnieszka Naczk