Festyn w oddziałach przedszkolnych z okazji Dnia Dziecka

Festyn w oddziałach przedszkolnych z okazji Dnia Dziecka

Dnia 01 czerwca wypada wszystkim bardzo dobrze znane święto, święto naszych Dzieci. I z tejże okazji Panie z oddziałów przedszkolnych postanowiły zorganizować cudowne przedsięwzięcie dla swoich podopiecznych czyli festyn. Ogromnie się postarały o czym świadczyła duża liczba stanowisk, z których dzieciaczki mogły dobrowolnie korzystać. Począwszy od smakołyków w postaci ciast, babeczek, waty cukrowej, pieczonych kiełbasek, znalazła się także maszyna do pop cornu, przez malowanie buziek, plecenie kolorowych warkoczyków, robienie gigantycznych baniek mydlanych, „glutomania” bliżej znana dzieciom jako „slime”, dmuchawce do skakania, po atrakcję dnia czyli przyjazd wozu strażackiego. Dzieci mogły go zwiedzić od środka, jednakże największa frajdę dzieciom przyniosła zabawa w pianie. Radości na ich twarzach nie było końca. Nasza akcję postanowiła wesprzeć Radna Miasta Reda pani Małgorzata Lewińska i zaszczyciła nas swoją obecnością wraz z synem ks. dr Przemysław Lewiński.

Dziękujemy serdecznie Paniom Przedszkolankom za tak cudowne wydarzenie, które na pewno na długo zapadnie w pamięci naszych pociech.

Monika Halczak – Lewandowska