BAL ÓSMOKLASISTÓW

BAL ÓSMOKLASISTÓW

„Na tym balu nad balami,

Takim, co się pamięta latami.”

Rok szkolny 2018/19 był dla uczniów klas ósmych bardzo owocny, lecz także pełen ciężkiej pracy i wysiłku związanego z egzaminami. Chwila wytchnienia i dobrej zabawy, jaką zaoferował tegoroczny bal, została przyjęta z wielkim entuzjazmem.

Przygotowania tak dużego przedsięwzięcia trwały długo i przyczyniły się do integracji Nauczycieli, Uczniów i Rodziców. Wszystkim zależało na tym, by ta uroczystość  szkolna przebiegła jak najpiękniej i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

7 czerwca o godzinie 16.00 pani wicedyrektor Hanna Marzejon uroczyście dokonała otwarcia balu, kończąc swoje przywitalne przemówienie słowami: „Poloneza czas zacząć”.

Po części oficjalnej wszyscy spożyli posiłek, a później rozpoczęła się zabawa. Rodzice zadbali o liczne atrakcje, wśród nich znalazła się między innymi fotobudka i fontanna czekolady.

Kiedy zabrzmiały młodzieżowe rytmy, nie trzeba było nikogo zachęcać do wyjścia na parkiet. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów, a liczne zabawy wprowadzały w fantastyczny humor. Uczniowie robili sobie krótkie przerwy na odpoczynek, ale w zasadzie parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Atmosfera była naprawdę wspaniała – w końcu to ostatnia wspólna zabawa tych ósmoklasistów.

Bal zakończył się w późnych godzinach wieczornych. Wszyscy uczniowie byli  wdzięczni za możliwość uczestniczenia w wydarzeniu, które symbolizuje zarazem koniec, jak i początek nowego etapu w życiu młodego człowieka. To moment, który wzbudza refleksję nad szybko upływającym czasem …

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym bal się odbył. Zwłaszcza naszym kochanym Rodzicom. To oni bowiem zadbali o dekoracje, zapewnili dyżury,  zastawili smakołykami stoły  i zafundowali nam ten cudowny dzień. Dziękujemy też wszystkim Nauczycielom, którzy znaleźli czas i ochotę, by spędzić z nami te miłe chwile.

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH