Bezpieczne wakacje nad wodą – spotkanie klas I – III z ratownikiem WOPR

Bezpieczne wakacje nad wodą – spotkanie klas I – III z ratownikiem WOPR

Wakacje zbliżają się „dużymi” krokami.  W oczekiwaniu na nie,  zorganizowano  dla uczniów klas I – III zajęcia pokazowe na temat: Bezpieczne  wakacje nad wodą. Ratownik WOPR pan Tomasz zapoznał dzieci z pracą ratownika oraz udzielił im cennych wskazówek – gdzie i jak należy korzystać z kąpieli, aby pobyt nad wodą był bezpieczny i udany.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Beata Nowak