Dzień Dziecka w klasie 4C

Dzień Dziecka w klasie 4C

Z okazji Dnia Dziecka z dnia 31 maja na 1 czerwca klasa 4c wraz z wychowawcą p. Anitą Namiotko oraz p. Agnieszką Gomułką spędziła noc w szkole. Było to nie tylko wspólne nocowanie, ale szereg ciekawych gier i zabaw integrujących klasę. Zaczęliśmy naszą przygodę zajęciami sportowymi na sali gimnastycznej. Chłopcy oczywiście rozegrali turniej piłki nożnej a dziewczynki doskonaliły odbicia w grze siatkarskiej. Były też dwa ognie oraz nie zabrakło trudnych figur gimnastycznych. Po intensywnym wysiłku na sali, nadszedł czas na odpoczynek, przy smacznej pizzy oglądaliśmy film:

” Wpuszczony w kanał”, w którym główny bohater szczurek Roddy przekonuje się, że najważniejsza w życiu jest rodzina i przyjaciele . Nikt nie miał telefonu komórkowego, dlatego ochoczo graliśmy w planszówki oraz zabawy integracyjne. Ten dzień był pełen wrażeń, dlatego po wieczornym myciu dość szybko poszliśmy spać, przy dźwiękach słuchowiska.

Dziękujemy pani dyrektor, że zgodziła się na naszą przygodę w szkole oraz pani Agnieszce za opiekę.  To była wspaniała przygoda.