XII Miejski Konkurs Matematyczny dla klas III – Sprawnie liczę

XII Miejski Konkurs Matematyczny dla klas III – Sprawnie liczę

21 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Finał XII Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas III – Sprawnie liczę. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 12 uczniów z czterech Szkół Podstawowych w Redzie. Wszyscy tego dnia stawili się z uśmiechem do naszej szkoły i z dumą podeszli do pisania testu finałowego. Z pośród 12 uczniów wyłoniono trzy miejsca na podium oraz dwa wyróżnienia:

I miejsce: Stanisław Barczyk – SP 5
II miejsce: Mateusz Schuttenberg – SP 2
III miejsce: Artur Nowicki – SP 4
Wyróżnienie: Michał Domański – Plichta – SP 4
Wyróżnienie: Jan Jarzemski – SP 5
Wszystkim uczestnikom gratulujemy dojścia do etapu finałowego i życzymy dalszych sukcesów szkolnych i pozaszkolnych.
Beata Nowak, Katarzyna Białk i Zuzanna Chuchała