POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

21 maja na naszym stadionie w Redzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Naszym zawodnikom i zawodniczkom udało się wywalczyć 16 medali, w tym 4 złote krążki. W biegu na 300m Daria Teska , na tym samym dystansie Miłosz Mycio, w biegu na 600m Oliwier Baran oraz dziewczęta w sztafecie 4x100m. Medale srebrne: Agata Krzemieniewska w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem, Julia Górniak w biegu na 200m przez płotki. Medale brązowe: Marcin Plotzke w biegu na 1000m, Krystian Zdankiewicz w skoku w dal, Amelia Herrmann w skoku wzwyż, Adam Fedde w skoku wzwyż, Marcel Sajka w biegu na 2000m, Miłosz Mycio w biegu na 100m, Natalia Molenda w biegu na 1000m, Maja Szymichowska w biegu na 300m i w skoku w dal.