UCZESTNICY „MARATONU CZYTELNICZEGO” DOBIEGLI DO METY!

UCZESTNICY „MARATONU CZYTELNICZEGO” DOBIEGLI DO METY!

Siedem miesięcy, siedem książek, kilka tysięcy stron, ponad 500 szkół i kilka tysięcy zawodników z całej Polski – tak w liczbach prezentuje się tegoroczny „Maraton Czytelniczy” – konkurs, którego uczestnicy co miesiąc zapoznawali się z treścią książek spoza listy lektur, a następnie pisali test ich znajomości.

W tym gronie znalazło się również kilkanaście osób z naszej szkoły, spośród których kilkorgu udało się dobiec do mety, uzyskawszy tytuł laureata i finalisty. Zuzanna NawrockaOlga Jagodzińska (obie z klasy III B) 9 maja podczas uroczystej gali w Europejskim Centrum Solidarności odebrały nagrody książkowe i dyplomy laureatów. Finalistami konkursu zostali: Kinga Cyperska (III C) i Juliusz Jakubowski (V A), a wyróżnienie otrzymała Marta Kowaliszyn (III C).

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do podjęcia wyzwania w kolejnych roku szkolnym!