IX POWIATOWY KONKURS EUROPEJSKI

IX POWIATOWY KONKURS EUROPEJSKI

9.05 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. K. Pruszkowskiego w Redzie odbył się IX Powiatowy Konkurs Europejski. Jak co roku swojego patronatu i  wsparcia udzielił nam Europoseł Jarosław Wałęsa. Udział w finale powiatowym wzięło 21 uczniów z 5 szkół powiatu wejherowskiego. Tytułem laureata nagrodzono 5 uczniów którzy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Europosła Jarosława Wałęsę, Urząd Miasta w Redzie i wice burmistrza Redy pana Łukasza Kamińskiego. Laureatami konkursu zostali :

1 miejsce – Jakub Nurkiewicz (SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta)

2 miejsce ex equo – Marta Kowaliszyn ( SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta)

2 miejsce ex equo – Dominika Patelczyk ( SP9 Wejherowo, opiekun Katarzyna Merc)

4 miejsce – Piotr Leszczyński (Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi, opiekun Monika Burkowska)

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom, dziękujemy bardzo za przygotowanie uczniów i pracę w komisji konkursowej.

Organizator Alina Kreft