MIEJSKIE I POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

MIEJSKIE I POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

8 maja 2019 r. na naszym stadionie,odbyły się Mistrzostwa Redy w Czwórboju Lekkoatletycznym. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła tam I miejsce i prawo startu w zawodach o randze powiatowej. Kolejny raz nasze dziewczęta reprezentowały miasto na zawodach tej rangi 23 maja i tam również odniosły spektakularny sukces, zajmując kolejny raz w tym sezonie pierwsze miejsce i prawo startu w zawodach o randze wojewódzkiej! Wspaniałe dziewczyny!! Gratulacje!

I miejsce: Kornelia Stępińska, Julia Żylla, Julianna Szymańska, Natalia Pstrągowska, Wiktoria Lazer, Amelia Kaczmarek. rez. Telimena Browarczyk-Bogdziewicz

Opiekunowie drużyny: Anita Namiotko, Agnieszka Gomułka