WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 5.04.2019 r. wyruszyłyśmy na nasze pierwsze Finały Wojewódzkie w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbywały się w Człuchowie. Po długiej podróży stawiłyśmy się wreszcie na starcie biegu. Pomimo pięknej pogody, nie było nam łatwo. Trochę „zjadł” nas stres… Ostatecznie uplasowałyśmy się na XIII miejscu. Wierzymy, że była to dla nas cenna lekcja, a sam fakt wywalczenia udziału w zawodach o tak wysokiej randze,to dla nas ogromny sukces.

XIII miejsce: Kornelia Stępińska, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz, Wiktoria Lazer, Natalia Pstrągowska, Amelia Kaczmarek, Paulina Molenda , Ania Gajewska, Julia Żylla, Zuzia Richter, Marta Woźniak, Pola Pozańska, Ola Gomułka.
Opiekunowie drużyny: Anita Namiotko i Agnieszka Gomułka