MIEJSKIE I POWIATOWE SZTAFETY SPRAWNOŚCIOWE.

MIEJSKIE I POWIATOWE SZTAFETY SPRAWNOŚCIOWE.

Po raz pierwszy i od razu z wielkimi sukcesami, jako szkoła podstawowa wzięliśmy udział w rywalizacji dla najmłodszych uczennic i uczniów naszej szkoły, sztafety sprawnościowe to zawody dedykowane właśnie im. Zajmując pierwsze miejsce w mieście, mieliśmy prawo startu w zawodach o randze powiatowej. Dzielnie walczyliśmy w Wejherowie o każdy punkt, i w konsekwencji zajęliśmy II miejsce w powiecie wejherowskim. Wspaniała postawa młodych zawodniczek i zawodników pozwala mieć nadzieję na kolejne wspaniałe występy w przyszłości. GRATULUJEMY!

Reprezentacja szkoły: Zuzia Richter, Marta Hańczuk, Marta Śmielak, Klaudia Neumann, Julia Jabłecka, Nadia Olender, Maja Szczepańska, Ania Jop, Piotr Skowroński, Czarek Górniak, Maksymilian Namiotko, Adam Dylak, Łukasz Kos, Wiktor Komorowski, Milan Janicki, Karol Rzepka.
Opiekunowie drużyny: Agnieszka Gomułka i Anita Namiotko.