MIEJSKIE I POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

MIEJSKIE I POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

Dnia 21 marca 2019 roku odbyły się eliminacje miejskie w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce, zapewniając sobie w ten sposób prawo startu w mistrzostwach powiatu. Niespełna tydzień później obie drużyny walczyły o prawo startu w finale wojewódzkim tej dyscypliny. Historyczny sukces odniosła reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajmując pierwsze miejsce i prawo startu w mistrzostwach województwa. Niewiele zabrakło także reprezentacji chłopców, która uplasowała się na drugim miejscu.
Trzymajcie kciuki za nasze dziewczęta już 5 kwietnia. Będziemy walczyć o medale w Człuchowie!

Dziewczęta:
Kornelia Stępińska, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz, Wiktoria Lazer, Natalia Pstrągowska, Amelia Kaczmarek, Paulina Molenda , Ania Gajewska, Julia Żylla, Zuzia Richter, Marta Woźniak, Pola Pozańska, Ola Gomułka.
Opiekunowie drużyny: Anita Namiotko i Agnieszka Gomułka

Chłopcy:
Jakub Dylak, Cezary Górniak, Olivier Kościński, Filip Krzemień, Marek Machnicki, Miłosz Modzelewski, Fabian Robaszkiewicz, Mateusz Ryband, Mateusz Sabisz, Marceli Śmielak, Nikodem Zawadzki, Szymon Zbróg
Opiekun drużyny: Maciej Paczkowski