Wizyta zerówek w Teatrze Muzycznym

Wizyta zerówek w Teatrze Muzycznym

Dnia 15 marca dzieci z zerówek 0A i 0B wybrały się do Teatru Muzycznego w Gdyni, aby obejrzeć spektakl pt.: „Brzechwa dla dzieci. . ” Spektakl skierowany do najmłodszych widzów przybliża twórczość Jana Brzechwy, wybitnego polskiego poety, autora wielu znanych bajek i wierszy dla dzieci, takich jak m.in. „Na straganie”, „Kaczka dziwaczka”, „Samochwała”, „Na wyspach Bergamutach”, „Leń”. Wiersze Jana Brzechwy to absolutna klasyka literatury dziecięcej. Poza humorem, utwory zawierają zaskakujące zakończenie, a poprzez zaprezentowaną historyjkę, uczą, wychowują, ośmieszają naganne zachowanie i pochwalają dobre. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!!!

Joanna Lech