CROSS CZŁUCHOWSKI.

CROSS CZŁUCHOWSKI.

Nad jeziorem Rychnowskim w Człuchowie nasi uczniowie walczyli na trasie
Crossu Człuchowskiego z biegaczami z całego województwa, groźnym rywalem okazała się również fatalna pogoda – przenikliwe zimno, deszcz i wiatr. Jednocześnie odbyły się Mistrzostwa Okręgu w biegach przełajowych. Znakomicie spisał się nasz uczeń Oliwier Baran, w swojej kategorii wiekowej na dystansie 2 km zajął 8 miejsce. Wśród dzieci najlepiej pobiegł Jakub Dylak zajmując 11 miejsce, wśród dziewczynek Zuzanna Richter, która linię mety przekroczyła na 13 miejscu.
Pozostali zawodnicy: Telimena Browarczyk – Bogdziewicz, Wiktor Richter, Marek Machnicki, Natalia Molenda, Paulina Molenda, Karolina Dończyk, Dżamila Browarczyk – Bogdziewicz, Adam Dylak.
Wszystkim zawodnikom należą się ogromne gratulacje za dobry bieg w niesprzyjających warunkach pogodowych, na długiej i trudnej trasie. Opiekun: Ilona Myszk