POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ.

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ.

Brązowe dziewczyny!
W dniach 4 i 5 marca  2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział aż 9 zwycięskich zespołów z różnych gmin powiatu wejherowskiego, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu piłką ręczną w powiecie. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce,  zwyciężyły szczypiornistki z SP nr 6 z Wejherowa i będą reprezentować nasz powiat w półfinale Wojewódzkim.
Skład drużyny: Julia Górniak, Daria Teska, Wiktoria Ostrowicka, Amelia Herrmann, Emilia Formella, Marcelina Richert, Zuzanna Żylla, Karolina Dończyk, Jessica Szwertfeger- bramkarka, kapitan zespołu Natalia Molenda. Trenerzy: Ilona Myszk, Tomasz Formella
Wszystkim zawodniczkom należą się ogromne brawa i gratulacje za walkę na boisku, poświęcenie i serducho pozostawione na parkiecie.