Konkurs recytatorski w klasach I – III

Konkurs recytatorski w klasach I – III

4 marca obył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej i Śpiewanej wśród klas I – III. Wcześniej wyłonieni kandydaci/przedstawiciele klasowi stawili się licznie na konkurs przygotowani na recytacje dwóch dowolnie wybranych przez siebie wierszy. Czuć było podniosłą i lekko nerwową atmosferę. Komisja jurorska w składzie: p. Dorota Glama, p. Zuzanna Chuchała, p. Katarzyna Czekalska oraz p. Monika Halczak – Lewandowska zgodnie wytypowały następujących laureatów:

I miejsce – Sara Rybakowska

II miejsce – Tymon Sakwiński

III miejsce – Julia Jabłecka

Wyróżnieni:

  1. Marta Stolarczyk
  2. Wiktoria Szadura
  3. Paulina Schmidt

Sara Rybakowska oraz Tymon Sakwiński będą reprezentować naszą szkołę w konkursie miejskim organizowanym przez Fabrykę Kultury już 11 marca. Kochani powodzenia. Będziemy trzymać kciuki! 🙂

Zarówno zwycięzcom, jak i biorącym udział w konkursie składamy serdeczne gratulacje.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Monika Halczak – Lewandowska