MISTRZOSTWA REDY W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ.

MISTRZOSTWA REDY W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ.

Dnia 28.02.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Koszykowej. Nasza szkoła wywalczyła odpowiednio II miejsce w kategorii chłopców i III miejsce w kategorii dziewcząt. Obie reprezentacje pokazały wysoki poziom umiejętności oraz wspaniałe serce do walki. Serdeczne gratulacje dla obu ekip.

Skład reprezentacji dziewcząt: Agnieszka Kieplin, Wiktoria Lazer, Wiktoria Steinke, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz, Kornelia Stępińska, Julia Żylla, Oliwia Pośpiech, Aleksandra Gomułka, Marta Woźniak, Ania Gajewska, Amelia Kaczmarek i Pola Gazecka.

Skład reprezentacji chłopców: Patryk Domaszek, Miłosz Modzelewski, Marceli Śmielak, Jakub Giergielewicz, Mateusz Sabisz, Marek Mazur, Szymon Biliński, Marek Machnicki, Gracjan Ziemiańczyk, Szymon Lemański, Krzysztof Lewiński, Mateusz Ryband.