Muzyczne warsztaty z Animoni – bum, bum rurki w 0C, 0D, 0E.

Muzyczne warsztaty z Animoni – bum, bum rurki w 0C, 0D, 0E.

Tuż przed feriami 8-go lutego, zerówki odwiedziła Pani z firmy Animoni, która przeprowadziła z dziećmi muzyczne warsztaty. Przedszkolaki otrzymały kolorowe, różnej długości rurki. Granie na nich polegało na uderzaniu nimi o dowolną powierzchnię, np. podłogę, krzesło, kolano czy wnętrze dłoni. Rurki wydobywały wówczas określone, harmonijne dźwięki. Nie bez znaczenia był kolor i długość rurek ponieważ odpowiadał on konkretnym dźwiękom. Dzieci były zachwycone i podczas warsztatów bawiły się wspaniale. Rozbudzały swoje muzyczne zainteresowania, kreowały wyobraźnię szukając nowych dźwięków. Uczyły się pracy zespołowej, w trakcie, której udało im się wspólne zagrać znaną melodię. Animoni dziękujemy 😊
Ewa Bobrowska.