Bal karnawałowy – klasa I c

Bal karnawałowy – klasa I c

8 lutego Pierwszaki wzięły udział w balu karnawałowym. Pełne emocji już od tygodni szykowały swoje kreacje. Prowadzącymi tego roku były animatorki z  firmy „Gosia Samosia”. Spisały się świetnie! Poderwały dzieci do tańca, zorganizowały liczne konkursy i zabawy. Szaleństw nie było końca! Atrakcją balu było balonowe stanowisko, gdzie produkowane były różne postacie bajkowe i zabawki z balonów, ponadto wyjście maskotki Myszki Miki, która przeprowadziła konkurs tańca i w nagrodę, dzieci mogły sobie z nią zrobić zdjęcie. Nie zapominajmy o słodkim poczęstunku w sali, który był równie ważny dla dzieci co bal 😉 Całość była rejestrowana przez Pana Roberta Jop z zakładu fotograficznego. Już niebawem będziemy mogli podziwiać nasze dzieci w akcji 🙂

Monika Halczak – Lewandowska