III ZIMOWE GRAND PRIX REDY

III ZIMOWE GRAND PRIX REDY

 

Dnia 22.12.2018 r. odbył się trzeci, a zarazem ostatni etap Zimowego Grand Prix Redy. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych ekipa uczennic i uczniów naszej szkoły nie zawiodła i tym razem. Wspaniałe wyniki osiągnęli sportowcy z SP 4 Reda:kat. dziewczynki: I miejsce Kornelia Stępińska, II miejsce Paulina Molenda, III miejsce Julia Szewczyk; kat. chłopców: I miejsce Wiktor Komorowski, II miejsce Mateusz Gomułka, III miejsce Wojtek Komorowski. W dzisiejszych zawodach pięknie zaprezentowały się także pozostałe zawodniczki i zawodnicy: Marta Woźniak, Ola Gomułka, Natalia Holka i Maksymilian Namiotko. Najlepsi w swoich kategoriach odebrali z rąk radnych naszego miasta  pamiątkowe statuetki, a wszyscy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami i medalami. Nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły, razem z panią pedagog otrzymali pamiątkowy puchar, jako podziękowanie za pomoc i znaczący wkład w organizację III Zimowych GP Redy.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za cały cykl zawodów i zapraszamy na kolejne. To była wspaniała przygoda!