Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów klas I

Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów klas I

Z okazji zbliżających się świąt 4 grudnia klasy 1 a, b i d oraz 17 grudnia klasy 1c i 1e wybrały się na wspaniałą wycieczkę w świątecznym klimacie do Wielkiej Fabryki Elfów. Uczniowie na specjalne życzenie Mikołaja zostali oprowadzeni przez Elfy po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Wzięły udział w świątecznych zabawach, ale również pomogły Elfom w przygotowaniach do Świąt. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona została spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który każdemu wręczył upominki w postaci płyty z piosenkami oraz dyplomu. To była dla nas niezwykła i niezapomniana przygoda. Jaka szkoda, że Święta z Mikołajem są tylko raz w roku…

Katarzyna Czekalska