Dzień Pluszowego Misia w 0 a

Dzień Pluszowego Misia w 0 a

25 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś Paddington, Coralgol, Uszatek, Jogi, Puchatek – wszystkie misie obchodzą swoje święto. Dnia 26.11 dzieci przybyły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Zasiadły one na specjalnie przygotowanym miejscu dla misiaczków, czekając cierpliwie na przebieg wydarzeń. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Następnie dzieci chętnie próbowały przysmaku wszystkich misiów „miodku” . Kolejnym punktem spotkania było wykonanie misiów z filcu i misiów z balonowymi brzuszkami. Dzieci świetnie się bawiły.

Joanna Lech