UCZNIOWIE JUŻ CZYTAJĄ KSIĄŻKI ZAKUPIONE W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA

UCZNIOWIE JUŻ CZYTAJĄ KSIĄŻKI ZAKUPIONE W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA

Stali czytelnicy, ci, którzy często nas odwiedzają, wypożyczają już nowe książki zakupione przez bibliotekę. Tych, którzy jeszcze do nas nie dotarli, serdecznie zapraszamy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych, którzy dopiero uczą się czytać, czeka między innymi seria Moje bajeczki. Miłośników zwierząt na pewno zaciekawią książki z serii Zaopiekuj się mną , Szkółka jeździecka Kopytkowo czy Klub Kociaków Słodziaków. Mała reporterka Nela i Szymon Radzimierski zapraszają czytelników w dalekie wyprawy. Biografie słynnych piłkarzy na pewno zainteresują fanów piłki nożnej, ale polecamy je także tym wszystkim, którzy wierzą w siłę marzeń. Księgozbiór wzbogacił się także o książki przygodowe, obyczajowe oraz fantasy.