MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 11.10.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej. W kategorii dzieci reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęła II miejsce! Natomiast w kategorii młodzieży dziewczęta zajęły I miejsce a chłopcy IV miejsce. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów za tak wspaniałe wyniki! Poniżej składy  drużyn.

Dziewczęta, kategoria dzieci:
Kornelia Stępińska, Wiktoria Lazer, Natalia Pstrągowska, Nikola Rykowska, Paulina Steinka, Julia Żylla, Amelia Kaczmarek, Marta Woźniak, Anna Bagińska, Telimena Browarczyk- Bogdziewicz, rezerwowa – Paulina Molenda . Opiekun: Anita Namiotko, Agnieszka Gomułka.

Chłopcy,kategoria dzieci:
Szymon Biliński, Jakub Dylak, Cezary Górniak, Miłosz Modzelewski, Fabian Robaszkiewicz, Marceli Śmielak, Nikodem Zawadzki, Szymon Zbróg, Gracjan Ziemiańczyk, Mateusz Ryband, Mateusz Sabisz, Patryk Domaszek .
Opiekun: Maciej Paczkowski

Dziewczęta, kategoria młodzież:

Julia Górniak, Amelia Herrmann ,Pola Król ,Maja Szymichowska,Agata Różankiewicz ,Karolina Dończyk ,Emilia Formella,Natalia Molenda ,Wiktoria Ostrowicka,Daria Teska ,rezerwowe: Julia Pełech , Kinga Cyperska ,
opiekun:Ilona Myszk

Chłopcy,kategoria młodzież:

Oliwier Baran,Dawid Bralczyk,Michał Formella,Dawid Król,Miłosz Mycio,Marcin Plotzke,Krystian Raban – Pruszyński,Adrian Rykowski,Marcel Sajka, Siepetowski Juliusz,rezerwa: Kacper Matusiak, Krystian Zdankiewicz
opiekun: Tomasz Formella