ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

Wieczorem w dniu 21.06.2018 roku w auli SP 4 Reda odbyło się uroczyste wręczenie świadectw tegorocznym absolwentom gimnazjum. W obecności burmistrza miasta Krzysztofa Krzemińskiego i wiceburmistrz Teresy Kani, pani dyrektor Dominika Kowaliszyn pogratulowała sukcesów najlepszym trzecioklasistom, a następnie wychowawcy wręczyli świadectwa z paskiem, listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych uczniów oraz podziękowania rodzicom zaangażowanym w we wspólne wychowanie młodzieży. Nastąpiło przekazanie sztandaru Gimnazjum nr 1 im. L. Wałęsy w Redzie ostatniemu rocznikowi uczniów gimnazjum. Na koniec słowa gratulacji i podziękowań za pracę w mijającym roku szkolnym wygłosił pan burmistrz. Tradycyjnie uroczystość zakończyła się występem wokalnym. Utwór „Hold back the river” zaśpiewał nagrodzony w tegorocznym wojewódzkim konkursie English Poetry and Drama uczeń klasy 3 c Kamil Miarowski.

Klasa 3a - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczynią p. Joanną Bączek

Klasa 3b - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawcą p. Łukaszem Kamińskim

Klasa 3c - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczyniami p. Henryką Rottą oraz p. Marleną Jasińską

Klasa 3d - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczynią p. Agnieszką Potrykus

Klasa 3e - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczynią p. Pauliną Popławską

Klasa 3f - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczynią p. Karoliną Bieńkowską

Klasa 3g - osoby wyróżnione z rodzicami i wychowawczynią p. Natalią Richert