POŻEGNANIE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

POŻEGNANIE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

21 czerwca, na kilka godzin przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego dla klas trzecich gimnazjum, na auli szkolnej odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów. Uroczystość przygotowały pod nadzorem wychowawców uczniowie klas drugich gimnazjum. Po przemówieniu pani dyrektor, członkowie aktualnego samorządu szkolnego przekazali obowiązki swoim następcom. Następnie prowadzący wyróżnili najbardziej charakterystyczne osobistości z klas trzecich, było wiele nominacji, ale w każdej kategorii tylko jeden zasłużony zwycięzca. Wręczenie nagród przeplatane było krótkimi scenkami kabaretowymi, prezentującymi codzienne sytuacje z korytarzy szkolnych czy pokoju nauczycielskiego. Każdy trzecioklasista dostał kubek ze specjalną dedykacją. Na koniec wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami pożegnali układem tanecznym oraz przemówieniem pana Krzysztofa Jędrzejewskiego – nauczyciela wychowania fizycznego, który w tym roku przechodzi na zasłużoną emeryturę.