MEDIACJE RÓWIEŚNICZE

MEDIACJE RÓWIEŚNICZE

Dnia 8 czerwca 2018 roku w Gdańskim Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśniczej odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń ukończenia szkolenia z zakresu mediacji. Uczestniczyło w nim czternaścioro uczniów z naszej szkoły, którzy w kwietniu zgłębili tajniki mediacji pod kierunkiem pani Katarzyny Stryjek. Uroczystość swoją obecnością uświetnili córka Ireny Sendlerowej pani Janina Zgrzembska, Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz wiceprezydent Gdańska. Naszym mediatorom: Mateuszowi Tesmarowi, Emilii Kłodzińskiej, Maciejowi Zwarze, Olivii Adamek, Zofii Machnickiej, Mateuszowi Gackowskiemu, Marcie Kowaliszyn, Mikołajowi Raszce, Dominice Wardzie, Magdzie Kucyk, Paulinie Bajduż, Małgosi Potrykus, i Dominice Dawidowskiej życzymy sukcesów w mediacjach rówieśniczych.