WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

23 maja w Słupsku odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce. Powiat wejherowski reprezentowało 30 zawodników  ze szkół z  Wejherowa, Rumi, Redy, Bolszewa, Kostkowa i Gniewina.
Z naszej szkoły zakwalifikowało się sześcioro zawodników , mistrzów powiatu w biegach, skokach i rzutach, a mianowicie Kamil Trocki 3b – bieg na 1000m, Grzegorz Bach 3c – rzut oszczepem, Mikołaj Kunz 3c – skok wzwyż, Daria Teska 2d – bieg na 600m, Kacper Matusiak 2d – bieg na 600m i Agat Krzemieniewska 7d – pchnięcie kulą.   Pomimo treningów, ogromnych przygotowań nie udało nam się zdobyć medalu, jednak należy pochwalić walkę i dobre wyniki jakie uzyskali nasi zawodnicy w swoich konkurencjach. Z powodu choroby i kontuzji nie pojechali do Słupska Kamil Trocki i Grzegorz Bach a zastąpił Kamila w biegu na 1000m Oliwier Baran  z klasy 7a. Opiekunami byli Ilona Myszk i Krzysztof Jędrzejewski