Wycieczka do studia fotograficznego grupy 0A

Wycieczka do studia fotograficznego grupy 0A

Dnia 19 marca Ananasy postanowiły odwiedzić naszych zaprzyjaźnionych fotografów ze studia fotograficznego „Pan Robert Fotografia” w Redzie. Wizyta miała podwójny cel; po pierwsze i przede wszystkim chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowania Państwu Jop, wręczając im podziękowania ze strony hospicjum, jak również uczniów naszej szkoły, za sponsorowanie akcji charytatywnej z okazji „Dnia Pluszowego Misia”. Państwo Jop byli niezwykle miło zaskoczeni. 🙂 A po drugie Ananasy były bardzo ciekawe procedury produkcji zdjęć. Poznaliśmy zaplecze pracy fotografów, sprzęt, następnie Pan Robert ustawił nas do pozowanego zdjęcia grupowego, po czym wprowadziliśmy kartę ze zdjęciem do komputera, w którym Pan Robert dokonał retuszu zdjęcia, wkleił postaci bajkowe jak również wprowadził nazwę naszej grupy na zdjęcie. Następnie wysłał polecenie do kolejnego urządzenia i tym samym drukarka wyprodukowała 20 sztuk zdjęcia. Dzieciaki były zachwycone, że każdy otrzymał swoje zdjęcie na pamiątkę.

Dziękujemy serdecznie za tak miłe i ciekawe przyjęcie.

Monika Halczak – Lewandowska