VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SUPERBOWL

W dniu 22.03 w naszej szkole odbył się VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Superbowl. Stu uczniów z 13 szkół powiatu wejherowskiego zmagało się z testem pisemnym, a następnie wyłoniona w każdej kategorii wiekowej szóstka przeszła przez etap ustny finału konkursu. W wyniku zmagań młodzieży laureatami konkursu zostali :

Klasy VII

1. Antonina Kas – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie (opiekun Joanna Nadolska)

2. Michał Lubiszewski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Marlena Jasińska)

3. Tomasz Grzenkowicz – Społ. Szkoła Podst. w Wejherowie (opiekun Monika Cannon-Tymińska)

4. Igor Masewicz – Społ. Szkoła Podst. w Wejherowie (opiekun Monika Cannon-Tymińska)

5. Małgorzata Górska – Szkoła Podstawowa w Bolszewie (opiekun Dominika Borzyszkowska)

6. Marek Muchewicz – Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi (opiekun Joanna Dela)

Klasy II gimnazjum

1. Łucja Obrębska – Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia (opiekun Beata Daniel)

2. Zofia Borysiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Mateusz Kamiński)

3. Aleksandra Wujec – Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie (opiekun Aleksandra Kurzawa)

4. Szymon Bochentyn – Szkoła Podstawowa w Bolszewie (opiekun Katarzyna Kruszyńska)

5. Ada Płocka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Mateusz Kamiński)

6. Kacper Formela – Zespół Szkół Ogólnokształcących 2 w Wejherowie (opiekun Dobrosława Jóskowska)

Klasy III gimnazjum

1. Karolina Kwiatkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Łukasz Kamiński)

2. Maksymilian Gawron – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Łukasz Kamiński)

3. Szymon Ziółkowski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (opiekun Mateusz Kamiński)

4. Przemysław Pepliński – Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie (opiekun Małgorzata Terlecka)

5. Martyna Turzyniecka – Szkoła Podstwaowa w Bolszewie (opiekun Alicja Buczyło-Lniska)

6. Krzysztof Skocki – Społeczna Szkołą Ekologiczna w Rumii (opiekun Andrzej Tęczar)

Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorami największego tego typu konkursu w naszym powiecie byli panowie Mateusz Kamiński i Łukasz Kamiński, a wspierały ich pani Marlena Jasińska i pani Joanna Zagożdżon.